Krüptoraha platvorm, mis on valmis kasutamisele võtmiseks

murdmatud lepingud
kasutaja poolt kontrollitav identiteet
maksed, mida on lihtne saata üle suvalise võrgu
lihtne arendada rakendusi kasutades kõike eelnevat
ehitatud skaleeritaval DAG tehnoloogial
täisfunktsionaalne juba täna
ootel kasutamisele võtmiseks

Rohkem lugemist

MIKS VALIDA BYTEBALL

ICO Platvorm


Arendaja sõbralik


Riskivabad tingimuslikud nutimaksed


Partnervõrgu kindlustus


Ennustamine


Partnervõrgu kihlveod


Tekstilised vahendid


Iseseisev identiteet


Partnervõrgu maksed vestluses


Vestlusrobotid


Jälitamatu raha: Blackbyte


Kasutajad aitavad teineteist


Põhiomadused

 • SAMAAEGSED VAHETUSTEHINGUD

  Kui kaks osapoolt allkirjastava ülekande, mis täidavad mõlema poole vahetustehingu, siis kaks tehingut toimuvad samaaegselt või ei toimu üldse. Enam ei ole mingit põhjust, et usaldada mõnda tsentraliseeritud valuutabörsi.

 • KAASALLKIRJASTAMINE

  Turvalisuse huvides saad nõuda, et oma rahalisi vahendeid saad kulutada ainult siis, kui tehingul on mitu allkirja, näiteks üks sülearvutist ja teine telefonist. Samuti on vaja mitut allkirja vaja ka rahaliste vahendite kulutamiseks, mis on mitme osapoole kontrolli all.

 • MUUTUMATU SALVESTUS

  Andmed, mis on korra juba salvestatud Byteball andmebaasi, ei ole muudetavad ega eemaldatavad.

 • REGULEERITUD VARA

  Reguleeritud institutsioonid saavad anda välja vara, mis on kooskõlas KYC (tunne oma klienti) ja AML (rahapesu tõkestamise) nõuetega. Iga selline vara ülekanne saab kaasallkirjastada emiteerijaga ja kui midagi on vastuolus määrustega, siis kaasallkirjastaja saab keelduda allkirjastamast.

 • SISSE-EHITATUD TÕE TEATAJAD

  Kui ei saa usaldada teist osapoolt, siis aitab rahaliste vahendite lukustamine nutilepingusse, mis avatakse kulutamiseks ühele või teisele poolele sõltuvalt usaldatud osapoole (tõe teataja) postitatud sündmusest andmebaasi.

 • MUUTUMATUD TEHINGUD

  Tehing jõustub pärast seda kui on täidetud teatud kriteeriumid. Seda ei saa muuta isegi võimas ründaja. Pole vajadust nuputada kui mitu kinnitust on vaja saada ja pole 51% rünnakuid.


Õiglane esialgne jaotamine

Laialdaseks kasutamiseks jaotatakse seda laiali tasuta.

Massiliseks kasutamiseks on vaja seda paljudele välja jaotada, sellepärast jaotatakse 99% Byte ja Blackbyte tasuta laiali. Hetkel on järgmised viisid kasutamisel, et neid laiali jaotada:

- Ostude eest raha tagasi programm meiega partnerluses olevates poodides. Enamasti pakutakse raha tagasi 10% ostu summast.
- Täida taotluse vorm või kirjuta meile juhul kui sul on pood või maksete töötlemise tarkvara ja soovid liituda "ostude eest raha tagasi" programmiga.
- Verifitseerimise ja viitamise preemiad neile, kes tõendavad oma pärisnime.
- Verifitseerimise ja viitamise preemiad neile, kes tõendavad oma e-kirja aadressi.
- Verifitseerimise ja viitamise preemiad neile, kes tõendavad oma akrediteeritud investori staatuse.
- Preemiad neile, kes teevad läbi viktoriini Telegrammi kanalil.
- Osaline dotatsioon tasude katteks Byte ostmisel Visa või Mastercard krediitkaartidega.
- Preemiad neile, kes annetavad oma arvuti arvutusvõimsust World Community Grid projektile.
- Kinkimised sotsiaalmeedias - näiteks meid toetavate Youtube kanalite kaudu. Vaata näiteks seda https://www.youtube.com/watch?v=hycluITNDBM.
- Massilised tekstiliste vahendite saatmised meie partnerite uudiskirja tellijatele. Vaata eelmiste jaotamiskampaaniate tulemusi.
- Verifitseerimise ja viitamise preemiad neile, kes tõendavad oma Steem konto.

Eelmised jaotamised

Eelnevalt jaotasime me Byte ka Bitcoini ja Byte omanikele. Kasutajad, kes sidusid oma BTC ja Byteball aadressid said uusi Byte samas suurusjärgus kui palju neil oli juba BTC või Byte. See jaotamine oli jagatud mitmesse vooru.

Esimene jaotamise voor toimus võrgu käivitamisel 25. detsembril 2016, üle 70 000 BTC oli seotud, 10% kogu Byte and Blackbyte varust sai jaotatud. Järgmiste voorudega sai 64,5 protsendini kogu varust jaotatud:

2. voor toimus 11. veebruar 2017: 121 763 BTC seotud, 1,8% jaotatud;

3. voor toimus 12. märts 2017: 129 139 BTC seotud, 2,0% jaotatud;

4. voor toimus 11. aprill 2017: 145 441 BTC seotud, 2,3% jaotatud;

5. voor toimus 10. mai 2017: 207 672 BTC seotud, 2,9% jaotatud;

6. voor toimus 9. juuni 2017: 453 621 BTC seotud, 6,6% jaotatud;

7. voor toimus 9. juuli 2017: 949 004 BTC seotud, 11,0% jaotatud.

8. voor toimus 7. august 2017: 1 395 899 BTC seotud, 16,0% jaotatud.

9. voor toimus 6. september 2017: 1 306 573 BTC seotud, 5,7% jaotatud.

10. voor toimus 4. november 2017: 1 093 155 BTC seotud, 6,1% jaotatud.


Täiesti uus tehnoloogia

Piiritu skaleeritavus, kiired kinnitamised, pole kaevandajaid, pole plokke, madalad tasud.

Byteball salvestab ja sorteerib andmeid plokiahela asemel hoopis suunatud atsüklilise graafina (ingliskeelne lühend: DAG). See võimaldab kõigil kasutajatel turvata teineteise andmeid viidates teiste kasutajate varasemalt loodud tehingutele. Lisaks eemaldab see ka skaleeritavuse piirid, mis on tuntud kui plokiahela probleemid (näiteks nagu ploki suuruse probleem).

Ilma plokideta disain on lihtsam sellepärast, et plokkite asemel on lihtsalt tehingud. Kasutajad lihtsalt lisavad oma tehingud DAG lõppu. Nad ei pea ootama kuni kaevurid loovad uue ploki ja neil ei ole vaja nuputada, kas kaevurid lisavad nende tehingu plokki või mitte.

Konsensus algoritm, mida kasutatakse topelt-kulutamise kaitseks baseerub suunatud atsüklilisel graafil (DAG). Seda saavutatakse valides selle ahela (nimetatakse peamiseks ahelaks), mis on suunatud üldiselt tunnustatud mainega kasutajate (ehk tunnistajate) poolt.
Vaata üksikasju.Andmebaas testimiseks

Rahakoti rakendus on saadaval ka testimiseks, näiteks juhul kui sa oled arendaja või soovid proovida Byteball platvormi võimalusi ilma pärisraha kulutamatta.


Tutvu Meeskonnaga


Kogukond ja Kasutajatugi

Meie kõige aktiivsem kogukond on Slackis, palun liitu meiega seal.


Rohkem lugemist

Byteball sissejuhatus

Järgmised neli artiklit on suurepärased sissejuhatamaks Byteballi. Need artiklid kasutavad pilte, videoid ja on arusaadavalt kirjutatud. Me soovitame siit alustada enamikel, kes on uued Byteballiga.


Valuutabörsid

Vestlusrobotiga suheldes saad sa osta ja müüa Byte, tehes seda rahakoti rakendusest väljumatta. Samuti võid sa kaubelda ka järgmistel krüptoraha börsidel.

Selleks, et osta või müüa Blackbyte, vaata või postita pakkumisi meie #trading_blackbyte Slack kanalis ja tee vahetus kasutades partnervõrgu tingimusliku nutimakset.